Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Naturalny puder do kąpieli o zapachu zielonej herbaty Candy Rituals

Pachnący puder do kąpieli Candy Rituals o zapachu zielonej herbaty zamienia zwykłą kąpiel w odprężający rytuał cytrusowej świeżości. Po dodaniu do wody tworzy aksamitny roztwór, który koi zmysły i działa jak ciepły napar dla skóry.
Formuła ze skrobią ziemniaczaną zmiękcza wodę, wygładza naskórek i wspiera regenerację, pozostawiając skórę elastyczną, miękką i subtelnie pachnącą. Puder jest wydajny, delikatny i idealny nie tylko do kąpieli całego ciała, ale również do relaksujących kąpieli dłoni i stóp – tam, gdzie skóra najbardziej potrzebuje ukojenia i wygładzenia.

Seria Candy Rituals od Lorient

Candy Rituals to pachnące słodycze bez kalorii – linia do codziennej pielęgnacji i kąpieli, łącząca naturalne składniki, lekkie formuły i wyjątkowe zapachy. W serii dostępne są jogurty do ciała, musy do kąpieli pod prysznic, żele pod prysznic, pudry i kule do kąpieli. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o pielęgnacji, która nawilża, odżywia i relaksuje, stając się prawdziwym rytuałem dla ciała i zmysłów.

Seria dostępna w pięciu intensywnych zapachach: guava, mango, lemongrass, zielona herbata i mleczny jaśmin.

Skład aktywny serii

Candy Rituals opierają się na roślinnych składnikach pielęgnacyjnych, które wspierają nawilżenie, regenerację i wygładzenie skóry. W zależności od formy zawierają naturalne oleje, ekstrakty roślinne, glicerynę i składniki zmiękczające wodę, zapewniając skórze codzienną dawkę komfortu i odżywienia.

Słodycze bez kalorii w Twojej ofercie

Candy Rituals to kosmetyki naturalne, które sprzedają się zapachem i formą. Kolorowe, efektowne produkty o lekkich formułach przyciągają uwagę klientek, a naturalne składy i przyjemność stosowania budują lojalność.
Seria świetnie sprawdza się jako produkt pojedynczy, część rytuału pielęgnacyjnego lub element zestawu prezentowego. To kosmetyczne „słodycze bez kalorii”, które budują sprzedaż impulsową i świetnie wyglądają na półce.

Poręczne opakowanie.

Pojemność: 200g.

Ingredients: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Dextrin, Glycine Soja Oil, Parfum, Vitis Vinifera Seed Oil, Aqua, Limonene, Persea Gratissima Oil, Benzyl Salicylate, Linalool, Bht, Citral, Geraniol, Sodium Benzoate, Citronellol, Potassium Sorbate, Betaine, CI 42090, CI 47005, CI 73015.

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Dextrin, Glycine Soja Oil, Parfum, Vitis Vinifera Seed Oil, Aqua, Persea Gratissima Oil,  Hexyl Cinnamal, Limonene, Bht, Sodium Benzoate, Benzyl Benzoate, Potassium Sorbate, Betaine, Cl 15510.