Wczytuję dane...

Naturalne szampony do włosów

W pielęgnacji włosów bardzo ważną rolę odgrywa szampon. Powinien on być dostosowany do potrzeb naszych kosmyków, delikatnie usunąć zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków, pozostawić włosy piękne i lśniące. W naszej ofercie dostępne są szampony przeznaczone do włosów z różnymi niedoskonałościami.

The Amazon Plants ‒ bazę stanowią naturalne hydrolaty kwiatowe, które już na starcie pełnią funkcję pielęgnacyjną ‒ zastępują zwykłą wodę. W składzie szamponów znajdują się ekstrakty roślinne z lasów deszczowych Amazonii, spieniacze z oleju palmowego i kokosowego (brak sls i sles).

Wardi Shan – to szampony, do powstania których inspiracją była medycyna arabska. Szampony działają oczyszczająco, wzmacniają cebulki włosów, łagodzą podrażnienia.

Szampony w kostce ‒ to ekologiczne kosmetyki, które powstały w duchu filozofii zero waste. Szampony delikatnie oczyszczają i odżywiają włosy.

POM, czyli seria Power of minerals  ‒ szampony zawierające magnez, prowitaminę b5, lanolinę. Efekty? Miękkie, odbudowane, elastyczne włosy.

Mięta pieprzowa ‒ w składzie znajdują się dający efekt chłodzenia i odświeżenia skóry głowy olejek miętowy, ekstrakt z brzozy czy ekstrakt z łopianu. Szampon pozostawi włosy czyste i przedłuży ich świeżość u nasady.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów