Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Dyfuzor zapachowy Sandalwood & Bergamota 100ml

  • Wyrafinowana i przemyślana kompozycja trwałych zapachów stworzona na bazie naturalnych olejków eterycznych z ekologicznych upraw. Niecodzienne zapachy i wyjątkowe połączenia. Nie zawierają alkoholu.
  • Elegancka forma- flakon ze szkła i czarne patyczki z ratanu najwyższej jakości to zestawienie pasujące do każdego wnętrza. Doskonale dopełniają zarówno mieszkania jak i przestrzenie biurowe. To także świetny pomysł na wyjątkowy prezent oraz ekologiczne rozwiązanie w duchu zero waste.
  • Specjalnie zaprojektowana bryła, która pomaga równomiernie rozprowadzić aromat w pomieszczeniach.Są niezwykle proste w użyciu: Wystarczy wyjąć dyfuzor z opakowania i odkorkować. Następnie umieścić patyczki we flakonie. 100 ml olejków gwarantuje aromat od 4-8 tyg. Dla optymalnego uwalniania się zapachu zalecamy obracanie patyczków w dyfuzorze co 3 dni. Intensywność zapachu możemy dopasować poprzez umieszczenie mniejszej lub większej ilości patyczków (im jest ich więcej, tym mocniej rozwija się zapach). Istotne jest też ustawienie dyfuzora – w lekkim przeciągu zapach będzie roznosił się szybciej, w pomieszczeniach zamkniętych ( np. bez okna) znacznie dłużej. Przy każdej zmianie zapachu w dyfuzorze należy wykorzystać nowe patyczki, tak by nuty aromatów nie mieszały się i nie zniekształcały nowej kompozycji.

Materiał: szkło, drewno
Pojemność: 100ml