Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Kominek ceramiczny do aromaterapii- czarny

Kominek ceramiczny to niezbędny produkt, który umożliwia korzystanie z olejków eterycznych oraz wosków. Wydobyty za ich pomocą aromat  unosząc się w powietrzu, pozytywnie wpłynie na układ nerwowy i pozwala odprężyć się  po ciężkim dniu w pracy, szkole czy na uczelni.  Minimalistyczny kominek to świetna ozdoba salonu lub sypialni, może również towarzyszyć Ci w łazience, która stanie się za jego pomocą mini SPA.

Do kominka można stosować zarówno woski zapachowe jak i olejki eteryczne.

Podgrzewanie cieczy powoduje uwolnienie zapachu, który w olejkach jest szczególnie silnie skoncentrowany. Dzięki wielofunkcyjności naszych kominków, nie musisz już zastanawiać się czy wybrać kominek do olejków, czy też może kominek z woskami zapachowymi. Stosuj do codziennej aromaterapii. Dzięki temu, że kominki są z wysokiej jakości ceramiki- długotrwałe użytkowanie nie powinno powodować ich trwałego uszkodzenia.

Do każdego kominka do aromaterapii polecamy dobrać ulubiony zapach w postaci olejku eterycznego lub nowoczesnego wosku. Rozchodzący się w powietrzu aromat pozwoli nam się zrelaksować oraz wyciszyć.