Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Naturalny olejek eteryczny - Drzewo różane.

Zapach: różany, drzewny

Miejsce pochodzenia: Brazylia

Właściwości olejku z drzewa różanego:

Relaksujący, na depresję, apatię, zaburzenia równowagi psychicznej, bóle głowy, uporczywy kaszel, afrodyzjak.

Najwyższa jakość

Olejki eteryczne Lorient pochodzą z egzotycznych zakątków świata, z oryginalnych miejsc upraw takich jak: Nepal, Brazylia, Chiny czy Australia. Tłoczone tradycyjnymi metodami z roślin porastających ekologicznie czyste tereny, z upraw kontrolowanych, niemodyfikowanych genetycznie- co pozwala zachować pełnię zapachu i właściwości terapeutyczne.

Aromaterapia

Już od wieków wiadomo, że olejki eteryczne wywierają znaczący wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Dziedzina medycyny naturalnej zwana aromaterapią cieszy się niesłabnącą popularnością. Terapia zapachem to proste i szybkie rozwiązanie, które natychmiastowo poprawi Twoje samopoczucie. Wystarczy olejek eteryczny, kominek do aromaterapii i odrobina wody. Masz trudny czas w pracy? Zżera cię stres? Przygnębia pogoda?A może walczysz z przeciwnościami losu? Czeka cię ważny egzamin, cierpisz na bezsenność lub przewlekłe bóle głowy? Z pomocą naszych sprzedawców wybierzesz olejki dopasowane do Twoich potrzeb. Piękny zapach w domu i zadowolenie całej rodziny otrzymasz w prezencie :)

Olejki eteryczne oferują szeroki zakres zastosowań, zarówno jako naturalne substancje zapachowe, jak i substancje czynne terapeutycznie. Wybrane olejki mogą być stosowane na wszystkie sposoby:

Aromatyczna kąpiel 

Napełnij wannę ciepłą wodą (36 - 38⁰C) w ⅓   dodaj 10-15 kropli olejku i rozprowadź go po powierzchni wody. Zanurz się w wonnej wodzie na 10-30 minut.

Odprężający masaż 

Użyj od 10-25 kropel oleju migdałowego lub innego oleju bazowego Lorient. Dodaj do niego 3-15 kropel wybranego olejku eterycznego, który odpowiada Twoim potrzebom.  Okrężnymi ruchami dłoni wmasuj w skórę.

Relaks w saunie

Rozpuść w 200 ml wody 5-15 kropli wybranego olejku - dokładnie wymieszaj, możesz wymieszać zapachy tak, jak lubisz. Stopniowo dodawaj do źródła ciepła.  

Wnętrza pełne pięknego zapachu

Możesz zastosować olejki w nawilżaczu powietrza, kominkach aromaterapeutycznych, a nawet odkurzaczach. Dodaj tyle kropel olejku, ile zapewni Ci właściwą intensywność zapachu.  

Zrób własny kosmetyk

Skomponuj własny krem, serum, balsam, możesz stworzyć własne perfumy - ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Olejki eteryczne stanowią doskonały i skuteczny dodatek do pielęgnacji.

 

Używaj ostrożnie!

Przeciwwskazania i warunki użycia

Stosuj olejki zewnętrznie, doskonale przenikają przez skórę, rozcieńczaj je. Unikaj kontaktu z oczami, nie stosuj w ciąży i w czasie karmienia, nie używaj do pielęgnacji małych dzieci. Przechowuj z dala od źródeł ciepła i światła, poza zasięgiem dzieci. Nie stosuj w wypadku alergii, olejki cytrusowe mogą dawać efekt fotouczulający.

Aniba rosaeodora

Butelka 10ml