Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Świeca BIO z wosku pszczelego

Świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo pozostawiając w pomieszczeniu delikatny zapach miodu. Wydzielane z płomienia świecy ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy i alergii. Stabilizują ciśnienie krwi, podnoszą wydolność organizmu, zwiększają zdolność zapamiętywania.

Palenie świec woskowych likwiduje zapach dymu tytoniowego, wosk pszczeli wspomaga oczyszczanie powietrza, co ma szczególne znaczenie w okresie wzmożonego wydzielania smogu. Stabilizuje również ciśnienie krwi i podnosi ogólną wydolność organizmu, unieszkodliwia działanie promieniowania pochodzącego od komputera, telewizora, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektromagnetycznych.

Płomień świecy woskowej działa oczyszczająco na sfery duchowe, powoduje przepływ dobrej energii, uspokaja nerwy i wycisza emocje.

Palenie świec z wosku pszczelego poleca się szczególnie osobom cierpiącym na schorzenia górnych dróg oddechowych. Ich właściwości docenią zwłaszcza alergicy i astmatycy i osoby mające problem z zatokami. Palenie świecy z wosku pszczelego na kilka godzin przed snem pomoże zredukować męczące objawy i pomoże zasnąć.

Zalety świec z wosku pszczelego docenią także rodzice małych dzieci, którzy zgłębili temat korzyści płynących z jonizacji powietrza. Palenie świec z wosku pszczelego oczyszcza powietrze z pleśni, wirusów, pyłu i kurzu, przynosząc ulgę małym alergikom.

Aby móc w pełni czerpać z właściwości zdrowotnych świec, należy wybierać tylko te wykonane w 100% z wosku pszczelego. Na rynku znaleźć można wiele świec woskowych, które zawierają zaledwie 50% wosku pszczelego, co niestety wystarcza, aby producent mógł oznaczyć takie świece jako „wyprodukowane z wosku pszczelego”. Nasze świece zawierają 100 % wosku pszczelego.

Cera alba