Wczytuję dane...
Wysyłka od: 12.00 PLN

Magnez transdermalny - naturalny dezodorant.

Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków w procesach biochemicznych zachodzących w ludzkim organizmie. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, mięśni, w tym serca, oraz zachowania równowagi gospodarki mineralnej.

Magnez to pierwiastek o niskiej przyswajalności, stąd często odczuwamy jego niedobory (stres, bezsenność, bolesne skurcze mięśni, drganie powiek, chroniczne zmęczenie). Wiele źródeł raportuje wchłanianie magnezu przez skórę.

Magnez transdermalny (przezskórny), to bezpieczny i naturalny preparat do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, który pozwala na suplementację magnezu. Często nazywany oliwą lub oliwką magnezową, nie zawiera w składzie tłuszczu, jednak struktura chemiczna roztworu powoduje powstawanie konsystencji oleistej. Ten efekt znamy również z zastosowania soli karnalitowej (której kryształki są tłustawe, co świadczy o obecności związków magnezu w soli).

Magnez transdermalny - dezodorant

wykazuje naturalne działanie antybakteryjne i antyseptyczne. Wersja w atomizerze stosowana pod pachy, na stopy i dłonie neutralizuje nieprzyjemny zapach potu i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i czystości.

Data ważności: 31.10.23

Stosować pod pachy, na stopy i dłonie.

Skład: woda, chlorek magnezu.

100ml spray

POLECAMY RÓWNIEŻ