Drogi Kliencie Mydlarni u Franciszka!

Posiadamy w swojej bazie Twój numer telefonu.

Administratorem danych (i właścicielem marki Mydlarnia u Franciszka) jest Ewelina Kyzioł prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Lorient Ewelina Kyzioł z siedzibą w Mstowie (42-244), ul. Mstowska 55.

Bardzo się staramy, żeby uszanować Twoją prywatność i chronić Twoje dane osobowe.

Twój nr telefonu jest nam potrzebny jedynie po to, by powiadamiać Cię o naszych promocjach i wydarzeniach specjalnych.

Pozyskaliśmy go od Ciebie – nie pozyskujemy baz danych od podmiotów zewnętrznych. Zbieramy numery telefonów w sklepach sieci Mydlarnia u Franciszka. Najprawdopodobniej wypełniłeś/łaś formularz rejestracyjny w jednym z naszych sklepów.

Nikomu nie przekażemy ani nie sprzedamy Twojego nr telefonu. Korzystają z niego jedynie nasi franczyzobiorcy. Dzięki temu dostajesz wiadomości od najbliższych sklepów naszej sieci.

Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania sms od nas napisz e-mail na adres daneosobowe@lorient.pl koniecznie z podaniem nr telefonu, którego dotyczy zgłoszenie.

Usuniemy Twój nr z naszej bazy niezwłocznie, nie później niż w ciągu 10 dni od daty zgłoszenia. O usunięciu numeru poinformujemy Cię e-mailowo.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości dotyczące Ochrony danych osobowych w naszej firmie napisz wiadomość na adres daneosobowe@lorient.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami!